drenaj yapımı
Tıkanıklık açma

Kanalizasyon kazısı

Bursa Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma  için öncelikle logar tıkanmasının sebebi tespit etmek gerekmektedir. Peki Logar tıkanıklığı ne anlama gelmektedir?; Logarlar ,lağım borularından veya logar kuyusundan kaynaklanan sorunlardan dolayı tıkanmaktadır.işte Bursa Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma  ekibi sizlere bu konuda en iyi hizmeti vermektedir.

Logar borularında meydana gelen tıkanıklıklarda, genellikle en alt katta bulunan daire etkilenmektedir. Bursa Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma  servisimiz En belirgin özelliği tuvalette taşma meydana gelmesi olan bu özelliğin tespitinin ardından  Binada bulunan herhangi bir daire, lavaboyu veya tuvaleti kullanması durumunda bodrum katta bulunan dairenin tuvaletinde taşma meydana gelme olayına çözüm bulmaktadır.

logar tıkanıkları ise; aynı zamanda  logar boruları döşenirken, özellikle betondan yapılan borular da yapılmaktadır.. Künk adı verdiğimiz bu betonlara  borulara künk adı verilmektedir. Künk boruların boyu tam olarak  birer metredir. Bunlar Birbirlerine ek yapılmaktadır. Bunların Ek yerlerinde conta kullanılmaz. Ek yapılan kısımlar büyük bir hassasiyetle  büyük bir işçilikle yapılmalıdır. Aksi taktirde , zamanla  bunların ek yerlerinde su sızıntısı meydana gelir. Su sızıntısından dolayı toprakta çökme meydana gelir. işte Logar borusu içine sızan toprak tıkanıklığa sebep olur.Bursa Kanalizasyon Tıkanıklığını  bu gibi sorunları çözmede tam olarak uzman bir kadro ile çalışmak ister misiniz. Hemen bizimle iletişime geçerek en iyi hizmeti sizin için verelim. Haydi hemen bize arıza hakkında bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu gibi sorunlarda, logar tıkanıklığı kendini hemen belli etmez. Zamanla kendini göstermektedir.

Bursa Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma  için hemen iletişime  geçiniz.

Bir diğer  sorun ise; lağım borularının meyilsiz olmasıdır. Logar borularının içinde akan su; logar borusunun meyilsiz olmasından dolayı çok yavaş akar ve zamanla tıkanıklığa sebep olur.

Bursa Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma servisimiz her zaman sizin yanınızda ve kanalizasyon arızalarınızı gidermektedir. Hemen bizimle iletişime geçerek en iyi kanalizasyon hizmetimizi alınız. Kanalizasyon arızalarında bir numaralı firmayız. Nilüfer başta olmak üzere Bursa’nın tüm merkez ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Hemen bizi arayınız ve siz de hizmetlerimizden istifade ediniz. Kesinlikle memnun kalacaksınız.Çözüm tesisat sorunlarınıza çözümler bulur.Hemen bizi arayın.